Kontaktinformasjon

Generelle henvendelser

Epost: post@nolug.no

Fakturaadresse

NOLUG
v/Hanne Vollen
Epost: hannev@nolug.no

Arbeidsutvalget

  • Petter Næss
    U.S. – Norway Fulbright Foundation
    E-post: petter@nolug.no
    Tlf: 22 01 40 13
  • Urd Hertzberg
    Medisinsk bibliotek, Sykehuset Innlandet
    E-post: urd@nolug.no
  • Audhild Tjugen
    Haugesund folkebibliotek
    E-post: audhild@nolug.no
  • Live Vikøren
    Kunsthøgskolen i Oslo, Biblioteket
    E-post: live@nolug.no
    Tlf: 93 88 77 58
  • Tine Lodberg Frost
    OsloMet Storbyuniversitetet, Institutt for Arkiv, bibliotek og Informasjonsvitenskap
    E-post: tine@nolug.no
  • Morten Soma
    Nasjonalbiblioteket, Publikumsavdelingen
    E-post: morten@nolug.no

Sekretær / kasserer

Revisor

  • Informasjon kommer

Valgkomité